SPAM

Tutaj możecie podawać swoje opowiadania! Chętnie poczytam :D

22 komentarze

 1. Niełatwo jest łączyć ojcostwo z pełnoetatową karierą złego chłopca, który dla rozrywki szpera w bankowych sejfach. Zwłaszcza pod czujnym okiem nastoletnich bliźniaczek działających i na nerwy, i na wyobraźnię.
  http://rush-hour-jbff.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Otwartość. Życzliwość. Skromność. Chęć udzielenia pomocy innym ludziom. Chęć ofiarowania swojego czasu dla potrzebujących. Te cechy posiada jeden człowiek, którego tak brakuje nam w dzisiejszych czasach. Ksiądz Wiktor. Niesie każdemu dobre słowo, pomoc materialną, duchową oraz zaraża serdecznym uśmiechem. Stwarza wokół siebie pozytywną aurę.
  Zapraszam na pierwszą część opowiadania "Szlachetność".
  www.rzeka-opowiesci.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Rachel zdecydowanie nie jest jeszcze dojrzała. Wychowana przez bogatych i niedostępnych rodziców nauczyła się radzić sobie sama... Dlatego nigdy nie powiedziała nikomu, jakie ma umiejętnosci. Nadchodzą jednak wydarzenia, które nie będą dotyczyły jej dorastania, i których wpływy rodziców nie będą w stanie rozwiązać.
  wirus-r.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. http://richkidsff.blogspot.com
  Siedziała tam, obejmowała swoje idealne nogi ramionami. Zachodzące słońce było niczym przy niej. Jej długie blond włosy opadały lekko na plecy, niesione wiatrem. Policzek oparty o kolano był różowy od zimna. Dlaczego taka osoba została sama? Czemu w jej ślicznych, zielonych oczach krył się smutek? Nigdy nie zwierzyła się nikomu. Ile każdy chłopak dałby, żeby siedziała przy nim? Wiele. Z oczu popłynęło jej kilka diamentowych łez. Cierpiała, ale nie dawała tego poznać po sobie, póki nie zachodziło słońce. Zagubiona pomiędzy rytmem świata i serca wpatrywała się w dal. Myślami była daleko. Tam gdzie została jej dusza, tam gdzie prawdopodobnie był on. Wiedziała, że czuwa, znała go przecież. Tak bardzo chciała przestawić czas, by on wciąż żył. Jak można trwać, w niegasnącej nadziei na lepsze jutro, wiedząc, że to, co było, już nie powróci? Że najważniejsza osoba odeszła? I czy to był właśnie on? Ten jedyny na parę milionów? Na razie dawała radę. Była przekonana, że nie chciałby jej łez. Jej cierpienia, bólu. Nienawidziła siebie, wszystkich, za dzień, za chwilę, w której nie dało się nic zrobić. On odszedł, a wraz z nim odeszła dusza i serce pięknej Anastasi Maloy.

  OdpowiedzUsuń
 5. Blog został dodany do Katalogu Euforia.
  Pozdrawiam, Białko :>

  OdpowiedzUsuń
 6. Serdecznie zapraszam na moje opowiadanie Tears dont fall :) http://tearsdontfallbyedi.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. Kol Mikaelson wybiera się do Mystic Falls z zamiarem zemsty. Tam jednak wszystko się zmienia. Okazuje się, że Claire Salvatore żyje. Powracają wszystkie wspomnienia. Będzie musiał postarać się o jej zaufanie. Na jaw wyjdzie pewna tajemnica z przeszłości. Jak to wszystko wpłynie na rodzinę pierwotnych? Czy obietnica zawsze i na zawsze przetrwa? Tego wszystkiego dowiecie się czytając bloga: www.important-part-of-life.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 8. Serdecznie cię zapraszam na mojego bloga gdzie publikuję swoje, własne opowiadanie o tematyce fantasy.


  Krainę Arcarion nawiedzają okropne ciemności, a w pałacu wciąż powstają nowe intrygi, które potrafią zniszczyć każde istnienie. Zdrajcy próbują królową zrzucić z tronu, a mieszkańcy chowają się przed straszną bestią co im zagraża.

  Tymczasem młoda syrena o imieniu Lydia wyrusza do stolicy, by tam rozpocząć nowe życie nie zdając sobie sprawy z zagrażającego jej niebezpieczeństwa. Po drodze poznaje wilkołaka Caleba, złodziejaszka Titusa, tancerkę Elainę, maga Corneliusa oraz dziewczynę z jednym okiem Nylę, która posiada niesamowite umiejętności.

  http://krople-przeszlosci.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 9. Zapraszamy do Kocham Czytać Blogi! Jest to Katalog, szabloniarnia oraz zwiastunownia w jednym. : )


  http://kochamczytacblogi.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 10. Spis Fanfiction z Idolami
  http://spisffzidolami.blogspot.com/

  Selena Gomez Spis Fanfiction PL
  http://selenagomezspisff.blogspot.com/

  Ariana Grande Spis Fanfiction PL
  http://arianagrandespisff.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 11. Szesnastoletnia Lena Mikler umiera i trafia do świata dla zawieszonych pomiędzy życiem a śmiercią. Przez wymazanie pamięci, nie potrafi zrozumieć, dlaczego została przydzielona do przedziału SAMOBÓJSTWO. Anioł Stróż pomaga jej odpowiedzieć na niektóre pytania, ale i sprowadza kolejne. Dziewczyna zostaje wplątana w wojnę Stron, gdyż, przez bycie odpowiedniczką złowrogiej Angeli Vivere, może być kluczem do rozwiązania zagadki.
  Rodzice Leny znikają w tajemniczych okolicznościach, a gdy najbliżsi są w niebezpieczeństwie, nie sposób podejmować racjonalne decyzje. Przejście testu nie gwarantuje zwycięstwa, a dramatyczna sytuacja na świecie wciąż się pogarsza. Nawet śmiertelnicy przeczuwają, że zło czai się wszędzie. Nie tyle na ulicach i wśród szeregów wrogiej armii, co w ich własnych sercach.

  W świecie upadłych aniołów, nefilim, Queerów i odpowiedników nic nie jest takie, jakie się wydaje.

  kot-z-maslem.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 12. Zapraszam na moje opowiadanie Gangsta Boyz.
  Nie pamiętam dnia, nie pamiętam daty. Pamiętam że wtedy wszystko sie zmieniło"
  Historia przyjaźni dwóch chłopaków. Miała zaskakujący początek, ale będzie trwać po wieki.
  Żyją szybko. Ich życie toczy sie wokół imprez, samochodów, narkotyków i... kobiet?
  Są Gangsta Boyz, a jeszcze kilka lat temu byli zwykłymi nastolatkami.
  http://gangstaboyzfanfiction.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 13. http://people-change-jb.blogspot.com/
  Staję znów w tym samym miejscu. Słyszę znów tą samą głośną muzykę, która znów dudni w moim ciele. Znów oddycham głęboko przez lekko otwarte usta. Znów robię to, co zwykle robię.
  Tym razem… tylko dla niego.
  Zapraszam :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Po wypadku samochodowym, z którego tylko ona uchodzi z życiem, osiemnastoletnia Melanie Winchester trafia pod opiekę dziadków. Nastolatka zamyka się w sobie, nie widzi dla siebie żadnej przyszłości i często imprezuje z nowo poznanymi przyjaciółmi: niezauważaną przez zapracowanych, bogatych rodziców Diane, zuchwałym, niestroniącym od kokainy Markiem oraz bawiącym się dziewczynami Leonardem. W maturalnej klasie Melanie poznaje uroczego Kyle'a, który za wszelką cenę próbuje zburzyć jej mury obronne i pokazać, że mimo tego, co ją spotkało, może żyć dalej. Czy uda mu się przekonać dziewczynę, że szczęście czeka tuż za rogiem?

  http://let-me-tell-you-my-story.blogspot.com/

  Serdecznie pozdrawiam i zapraszam xx

  OdpowiedzUsuń
 15. Charlie Goldstein przeżyła ciężkie życie. Jej rodzice byli absolutnie okropni. Bili się, krzyczeli, sprawiało to że była bardzo nieszczęśliwa. Bała się ojca. Nie wiedziała co robić. Justin Bieber był jej najlepszym przyjacielem odkąd pamięta, ale on nic nie wiedział o jej sytuacji. Utrzymywała swój wielki sekret przez całe swoje życie. Co się stanie gdy Justin się dowie?
  Będzie bohaterem-czy będzie rozczarowany, że mu nie zaufała?
  Czy kiedykolwiek 'rozmawiali' o swoich uczuciach do siebie, czy również trzymali to w tajemnicy?
  Co stanie się, kiedy Charlie dowie się, że Justin nie jest tą osobą którą wydawał się być?.

  https://mylipsaresealedjbff.blogspot.de/
  WATTPAD https://www.wattpad.com/story/91597682-my-lips-are-sealed
  Zapraszam :)

  OdpowiedzUsuń
 16. Justin Bieber spędza noc z przypadkowo poznaną dziewczyną. Siedem lat później w jego domu pojawia się mała dziewczynka, twierdząc, że jest jego córką.

  Zapraszam serdecznie na: lustrzane-uczucie.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 17. Szesnastoletnia dziewczyna, Sofia, stara się zaprzyjaźniać i cieszyć życiem, ale jest jej bardzo ciężko, ze względu na częste przeprowadzki rodziny. Tego roku, zamiast być jak inni, nie stara się o przyjaciół. Odcina się od ludzi w swoim wieku, kiedy odkrywa, że zakochuje się w swoim nauczycielu. Panu Bieberze.

  https://www.wattpad.com/story/99806097-mr-bieber-t%C5%82umaczenie

  OdpowiedzUsuń
 18. Witam!
  Na Twoim blogu od dawna nie pojawił się żaden post, a ostatnim jest epilog. Jeśli blog jest zakończony, prosimy o poinformowanie nas o tym w podstronie zmiany.
  Pozdrawiam,
  Księga Baśni

  OdpowiedzUsuń
 19. Witam!
  W związku z tym, że Twój blog należy do naszego katalogu, mamy przyjemność zaprosić Cię do udziału w organizowanym przez nas wakacyjnym konkursie. W puli nagród znajduje się kilka książek, a każdy uczestnik może liczyć na dodatkową reklamę swojego bloga. Mamy nadzieję, że będziemy mogły przeczytać kilka wspaniałych prac, w tym Twoją!
  POST KONKURSOWY

  Pozdrawiam,
  Księga Baśni

  OdpowiedzUsuń
 20. Blaise Zabini i Ginny Weasley. Wrogowie, którzy po ostatecznej bitwie z Voldemortem powracają do Hogwartu, by dokończyć magiczną naukę. Czy wojna zmieniła ich na tyle, że będą w stanie się zaakceptować, polubić? A może poczują do siebie coś więcej? Czy mają szanse na szczęścię?
  Blog opowiada o dwójce nastolatków, wkraczających w dorosły świat o ich marzeniach, planach i porażkach.
  A przede wszystkim o poszukiwaniu miłości, która niespodziewanie zawita do ich drzwi.

  Zapraszam serdecznie na: krzyki-naszych-serc.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 21. Witam, czy blog jest aktualny? Jeśli tak, prosimy o zgłoszenie go jako zwieszony/zakończony w naszym katalogu jak najszybciej.
  Pozdrawiam!
  Księga Baśni

  OdpowiedzUsuń
 22. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń

Szablon dla Bloggera stworzony przez Devon.